Kalendarz 2015

Data Dzień Zawody Dystans Miejsce Rozgrywki Organizator Informacje
21.03  sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (I runda) - Wesoła/Młociny klasyk Wesoła PWiM  R L W

21.03

sobota Wiosenne Jurajskie KoRNO 100 Śląsk inne

 R L W
22.03 sobota Złoto dla Zuchwałych - PPMRnO 100 Tur PPM             R L W
22.03 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (I runda) - Wesoła/Młociny średni Młociny PWiM  R L W
28.03 sobota Róża Wiatrów 150 Koziegłowy PPM            R L W
28.03 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (II runda) - Regut sprint Regut PWiM  R L W
28.03 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (II runda) - Regut średni Regut PWiM  R L W
29.03 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (II runda) - Regut klasyk Stara Wieś PWiM  R L W
11.04 sobota Bike Orient I 100 Góra Kamieńsk BO  R L W
11.04 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (III runda) - Falenica sprint Falenica PWiM  R L W
11.04 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (III runda) - Falenica średni Falenica PWiM  R L W
12.04 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (III runda) - Falenica klasyk Falenica PWiM  R L W
18.04 sobota Harpagan 49 200 Kaliska PPM  R L W
24.04 piątek Grand Prix Mazowsza, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski w RJnO   Wyszków RJnO  R L
25.04 sobota Grand Prix Mazowsza, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski w RJnO średni Wyszków RJnO  R L W
26.04 niedziela Grand Prix Mazowsza, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski w RJnO scorelauf Wyszków RJnO  R L W
26.04 niedziela OMW w RJnO - 1 etap   Wrocław - Las Ratyński RJnO  R L W
1.05 piątek Puchar Podlasia sprint Las Zwierzyniecki RJnO  R L W
1.05 piątek Puchar Podlasia średni Góry Leńce RHnO
 
 R L W
2.05 sobota Rudawska Wyrypa 200 Rudawy Janowickie inne  R L W
2.05 sobota Puchar Podlasia sprint Supraśl RJnO
 
 R L W
2.05 sobota Puchar Podlasia sztafety mix Poczopek RJnO
 
 R L W
2.05 sobota Dębowy Orient 40 Dąbrowa Górnicza inne  R L W
3.05 niedziela Puchar Podlasia klasyk Supraśl RJnO
 
 R L W
9.05 sobota Pruchnickie Harce 100 Pruchnik inne  R L W
9.05 sobota OrientAkcja III 85/45 Konstantynów Łódzki inne  R L W
16.05 sobota DyMnO 150 Kosów Lacki PPM  R L W
16.05 sobota Tropiciel - T16 60 Karłowice inne  R W
23.05 sobota Leśne Dukty 140 Lipka PPM  R L W
23.05 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (IV runda) - Wołomin średni Wołomin PWiM  R L W
24.05 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (IV runda) - Wołomin klasyk Wołomin PWiM  R L W
30.05 sobota 8. Rajd z Kompasem 100 Choczewo inne

 W

6.06 sobota Jaszczur - Puszcza Przodków 50 Białowieża inne  R L W
13.06 sobota Mazurskie Tropy 130 Stawiguda PPM  R L W
14.06 niedziela OMW w RJnO - 2 etap   Mrozów RJnO  R L W
20.06 sobota Grassor 300/150 Chojna PPM  R W
20.06 sobota VIII Mistrzostwa Dolnego Śląska w Rowerowej Jeździe na Orientację   Świerzów k. Obornik Śl. RJnO  R L W
20.06 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (V runda) - Radość długi Radość PWiM  R L W
21.06 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (V runda) - Radość scorelauf Anin PWiM  R L W
27.06 sobota Bike Orient II 100 Przysucha PPM  R L W
27.06 sobota Puchar Podlasia średni Czarna Białostocka RJnO
 
 R L W
28.06 niedziela Puchar Podlasia klasyk Czarna Białostocka RJnO
 
 R L W
4.07 piątek Szwenda 50 Rybienko Leśne RJnO  R L W
4.07 sobota Azymut Orient 180 Serock k.Koronowa PPM  R L W
4.07 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VI runda) - Nowe Groszki sprint Nowe Groszki PWiM  R L W
4.07 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VI runda) - Nowe Groszki średni Nowe Groszki PWiM  R L W
5.07 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VII runda) - Nowe Groszki scorelauf Nowe Groszki PWiM  R L W
11.07 sobota Szaga 150 Mosina PPM  R L W
18-24.07   O-Ringen   Boras RJnO  R L W
25.07 sobota Pazur Gryfa 100 Damnica inne  R L W
25.07 sobota Tropiciel - T17 40 Katowice inne  R L W
1.08 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VII runda) - Nieporęt klasyk Dąbkowizna PWiM  R L W
2.08 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VII runda) - Nieporęt scorelauf Nieporęt PWiM  R L W
8.08 sobota Rajd Konwalii 100 Czaplinek PPM

 R L W

15.08 sobota Bike Orient III 100 Burzenin BO

 R L W

22-27.08 piątek Góry MRDP 1116 Przemyśl inne

 R L W

23.08 sobota Izerska Wielka Wyrypa 150 Świeradów-Zdrój PPM

 R L W

29.08 sobota KoRNO 100 Siedlec PPM  R L W
29.08 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VIII runda) - Otwock/Stara Wieś klasyk Otwock PWiM  R L W
30.08 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (VIII runda) - Otwock/Stara Wieś długi Stara Wieś PWiM  R L W
5.09 sobota Abentojra 100 Olsztyn PPM  R L W
5.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (IX runda) - Chotomówów sprint Chotomów PWiM  R L W
5.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (IX runda) - Chotomów średni Chotomów PWiM  R L W
6.09 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (IX runda) - Chotomów długi Chotomów PWiM  R L W
5-6.09 niedziela Odyseja Zagnańska 90+75 Tumlin inne  R L W
12.09 sobota Mordownik 130 Stadniki PPM  R L W
12.09 sobota Warownia 140 Błądzim inne  R L W
11.10 niedziela OMW w RJnO - 3 etap   Malin RJnO  R L W
19.09 sobota OrientAkcja IV 90 Głowno inne

 R L W

19.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (X runda) - Płońsk sprint Smardzewo PWiM  R L W
19.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (X runda) - Płońsk średni Smardzewo PWiM  R L W
20.09 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (X runda) - Płońsk długi Smardzewo PWiM  R L W
26.09 sobota Mistrzostwa Polski w RJnO sprint Dąbrowa Górnicza RJnO  R W
26.09 sobota Mistrzostwa Polski w RJnO sztafety Dąbrowa Górnicza RJnO  R W
27.09 niedziela Mistrzostwa Polski w RJnO klasyk Dąbrowa Górnicza RJnO  R W
26.09 sobota IT Orient 40 Las Łagiewnicki inne  W
26.09 sobota 9. Rajd z Kompasem 100 Linia inne

 R L W

26.09 sobota Jesienne Trudy 200 Barlinek PPM

 R L W

3.10 sobota Jaszczur - Złamany Krzyż 50 Gładyszów inne

 R W

3.10 sobota Grand Prix Polski, Puchar Podlasia sprint Augustów RJnO
 
 R
3.10 sobota Grand Prix Polski, Puchar Podlasia średni Augustów RJnO
 
 R
4.10 niedziela Grand Prix Polski, Puchar Podlasia klasyk Augustów RJnO
 
 R
10.10 sobota Bike Orient IV 100 Budy Grabskie BO

 R L W

10.10 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (XI runda) - Anin sprint Wesoła PWiM  R L W
10.10 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (XI runda) - Anin średni Wesoła PWiM  R L W
11.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (XI runda) - Anin klasyk Międzylesie PWiM  R L W
10.10 sobota Silesia Race 100 Tworóg inne  R L W
17.10 sobota Harpagan 50 200/100 Sierakowice PPM  R L W
17.10 sobota Jesienne Beskidzkie KoRNO 100 Międzybrodzkie Żywieckie inne  R L W
17.10 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (XII runda) scorelauf Legionowo PWiM  R L W
18.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (XII runda) klasyk Choszczówka PWiM  R L W
7.11 sobota Szago 100 Osiek PPM  R L W
14.11 sobota Mini Maraton 50 Falenica RJnO  R L W
14.11 sobota Kaczawska Wyrypa 150 Góry Kaczawskie inne  R L W
14.11 sobota Jaszczur - Derkaczowe Mokradła 50 Słońsk inne  R L W
15.11 niedziela Zakończenie sezonu RJnO scorelauf Majdan RJnO  R L W
21.11 sobota X Navigator  75 Julianówka inne  R L W
5.12 sobota Wilga Orient 100 Przyborowo inne  R L W
12.12 sobota Mini Nocna Masakra 35 Osolin inne  R L W
19.12 sobota Nocna Masakra 200 Lubniewice PPM  R L W
      <td style="            

Cykle:

Cykl Organizator/Sponsor Lokalizacja Zawodów w cyklu Rozgrywki Informacje
Puchar Polski w Maratonach Rowerowych na Orientacje (PPM) Polska 23 RMnO  R W
Puchar Bike Orient
 
woj. Łódzkie
4 RMnO  R W
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO Warszawa i okolice 30 RJnO  R W
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w RJnO Wrocław i okolice 3 RJnO  R W
Puchar Wyryp Karpaty, Sudety 5 RMnO  R W